03-741 Warszawa, ul. Brzeska 24 bud B, lok 105-106

O nas

Biuro rachunkowe, w którym Twoja księgowość będzie w dobrych rękach

Biuro księgowe Ewa Gąsiorek

Biuro księgowe Ewa Gąsiorek

To zespól profesjonalistów związanych z branżą księgową od kilkunastu lat. Właścicielka Biura, Ewa Gąsiorek, związana jest zawodowo z działalnością księgową od 1997 roku. Nasz zespół oprócz zdobytego doświadczenia regularnie korzysta ze szkoleń zawodowych, na których podnosi swoje kwalifikacje, oraz rozwija zdobyte umiejętności.

O Nas

Księgowość dla przedsiębiorstw

Posiadamy licencję nr 66375/2014 otrzymaną po zdaniu egzaminu państwowego przez właścicielkę biura Ewę Gąsiorek, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Naszym priorytetem jest świadczenie rzetelnych i zindywidualizowanych usług w zakresie szeroko rozumianej księgowości przedsiębiorstw.

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zakresu prowadzonej działalności, do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i spółki prawa handlowego, wspólnoty mieszkaniowe, oraz spółdzielnie i fundacje.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług, a stale poszerzana wiedza rzetelne i fachowe podejście do Państwa finansów. W relacjach z Klientami stawiamy przede wszystkim na partnerstwo i lojalność.